OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-41%

Детска играчка Power launcher rocket

Безбедни и сигурни детски играчки се нешто што сите го посакуваме за нашите деца. Секогаш безбедноста и сигурноста на Нашите деца треба да биде приоритет и да се базираме според тие... Прочитај повеќе

499 ден 299 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра rocketlaunchНема инфорамции

Безбедни и сигурни детски играчки се нешто што сите го посакуваме за нашите деца. Секогаш безбедноста и сигурноста на Нашите деца треба да биде приоритет и да се базираме според тие две нешта за какви играчки ќе се одлучиме да купиме.

Баш со таа цел, Ви ја претставуваме новата детска играчка Power launcher rocket или “Ракета со моќен фрлач”, која е направена од специјални материјали, безбедни за употреба кај најмалите генерации. Играчката е изработена според европски сертификати, специјално дизајнирана по европски стандарди за европски пазари. Најголем дел од изработката е од мека пена, безбедна за користење без притоа да има опасност од удар.

Оваа супер забавна играчка ќе донесе смеа и радост кај децата по цел ден, а Вие ќе уживате во прекрасната глетка и со сигурност ќе сакате да им се придружите.

Играчката е составена од лансер или така наречена база од каде што се фрлаат ракетите во воздух, со вграден дел за притискање со нога и три ракети за лансирање.

Се што треба да направите е да скокнете врз делот за претискање и на тој начин ракетата ќе се оддели од базата и ќе се вивне во воздухот. Колку посилен е Вашиот скок, толку повисоко ќе ја лансирате Вашата ракета.

Вашите малечки ќе се чувствуваат како да се во свој, сопствен свет, свет каде што тие самите лансираат ракети а во исто време и ќе ги усовршуваат своите вештини и ќе ја развиваат својата фина моторика. Тие не само што ќе уживаат и ќе се забавуваат, исто така ќе ги привлечат своите мисли преку играта со прилагодување на аголот на летање на ракетата, моќта на скокање и траекторијата на летот и ќе ја стимулираат нивната имагинација.

Оваа супер кул играчка е идеална за настани на отворено како роденденски забави, неделен ручек со најблиските, разни собиранки, семејни активности и сл.

Играчката не зафаќа воопшто простор, па така ќе можете да ја носите секаде со Вас.

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Детска играчка Power launcher rocket

499 ден 299 ден