OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Потпирач за рака

Работите предлого на компјутер и имате болки и притисок во раката и рачниот зглоб? Тогаш овој потпирач за рака е вистинско решение за Вашиот проблем!

Потпирачот за рака се инсталира едноставно и брзо. Лесно може да се носи во актовка или ранец.

Направен од висококвалитетна ABS плоча и мека подлога што прави да се чувствувате удобно додека работите.

Може да го прилагодите за лева или десна рака.

799 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
  недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
  јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
  Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
  Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
  Кошничка за купување

  Вашата кошничка е празна.

  Return To Shop

  Додади купон

  Додади купон

  Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

  Потпирач за рака

  799 ден