OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-15%

Помошна Рачка - Helping Handle

Исклучително практична помошна рачка со вакум механизам, идеална за секого а посебно за постари лица и деца. Одлична за одржување на балансот и рамнотежата и на лизгави површини како во бањата, а исто така може да ја поставите и во тоалет.
Вакум рачката може да ви служи и за подигање на предмети незгодни за подигање. Рачката има вакум механизам и лесно се поставува и вади по потреба, изработена е од високо квалитетна АБС пластика.

349 ден 299 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
  недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
  јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
  Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
  Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
  Кошничка за купување

  Вашата кошничка е празна.

  Return To Shop

  Додади купон

  Додади купон

  Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

  Помошна Рачка - Helping Handle

  349 ден 299 ден