OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

ТВ комода Викторија + ѕидни полици

Комода изработена од квалитетна 18mm иверица.

Димензии на ТВ комодата: 

Должина: 150 cm  Висина: 40 cm  Длабочина: 31,5 cm

Димензии на ѕидните полици: 

Ширина: 45 cm  Висина: 14,8 cm  Длабочина: 15 cm (2 парчиња)

Време на испорака: 15 дена

5,500 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
  недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
  јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
  Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
  Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
  Кошничка за купување

  Вашата кошничка е празна.

  Return To Shop

  Додади купон

  Додади купон

  Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

  ТВ комода Викторија + ѕидни полици

  5,500 ден