OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-72%

Универзален појас за потење Hot Shaper

Појас за слабеење HotShaper за мажи и жени

Изработен од NEOTEX, материјал кој ја зголемува основната температура на вашето тело, ќе се потите многу повеќе додека вежбате, одите, трчате, ги вршите вашите секојдневни домашни обврски или едноставно додека одмарате или гледате телевизија.

↪ Со Hot Shaper ќе се потите и ќе слабеете 4 пати побрзо! ↩

Исто така, овој појас ќе може да го носите под облека при извршување на вашите секојдневни обврски, што ќе ве направи да изгледате многу послаби.

700 ден 199 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
  недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
  јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
  Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
  Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
  Кошничка за купување

  Вашата кошничка е празна.

  Return To Shop

  Додади купон

  Додади купон

  Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

  Универзален појас за потење Hot Shaper

  700 ден 199 ден