OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Појас за исправување и правилно држење на телото

Правилното држење на телото е нешто за кое сите мораме да се грижиме и да обрнеме посебно внимание со цел да ги избегнете неподносливите болки во грбот и половината.

Секој од нас барем на момент во текот на денот заборава на држењето на телото, посебно кога го поминуваме поголемиот  дел од денот пред компјутер и не сме физички активни.

За држењето да биде правилно и константно, од сега Ви го претставуваме новио појас за исправување  правилно држење на телото. Појасот е многу дискретен, ќе можете да го носите под Вашата облека без да биде приметен, а исто така можете да го носите и врз облеката бидејќи дизајнот е уникатен и специфичен и не стои воопшто лошо за око.

Појасот ги повлекува рамињата назад, го исправува вратот и целиот рбетен столб во правилна форма.

Појасот можат да го носат деца и возрасни, без разлика на годините и полот бидејќи дизајнот е унисекс и се прилагодува според килажата и обемот на грбот.

Можете да го носите во текот на целиот ден без разлика на Вашите активности.

Значително ги намалува болките во грбот и мускулите и одличен е за корекција на кифоза и сколиоза.

Исто така овозможува правилен раст и развој на децата уште во најрана возраст кога правилното држење на телото е најзначајно.

299 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
  недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
  јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
  Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
  Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
  Кошничка за купување

  Вашата кошничка е празна.

  Return To Shop

  Додади купон

  Додади купон

  Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

  Појас за исправување и правилно држење на телото

  299 ден