OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Пластична лажица за чевли

Благодарение на прекрасниот дизајн и должина оваа е лажица за обувки со која лесно ќе можете да ги облечете чевлите, без да се наведнувате и превиткувате.

Изработката од висококвалитетни материјали и прекрасниот дизајн со рачка, ја прави ултра практична.

Делот што се вметнува во обувките е исклучително тенок, ултра цврст и флексибилен.

199 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
  недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
  јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
  Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
  Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
  Кошничка за купување

  Вашата кошничка е празна.

  Return To Shop

  Додади купон

  Додади купон

  Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

  Пластична лажица за чевли

  199 ден