OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Пластична цедалка

Цедалката е во форма на голема лажица, изработена од висококвалитетни материјали, отпорна на високи температури, со долга рачка за безбедно користење додека гответе.

Лесна за чистење, може да се мие и во машина за садови.

Цедилката Ви овозможува брзо и ефикасно црпење и цедење на приготвената храна директно од тавата или садот.

Димензии: 34.2 х 12.3 х 6.2 см

249 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
  недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
  јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
  Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
  Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
  Кошничка за купување

  Вашата кошничка е празна.

  Return To Shop

  Додади купон

  Додади купон

  Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

  Пластична цедалка

  249 ден