OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Повеќенаменски плакар Хектор

Димензии: 78.5x77x30cm

Корпи и шини: PP пластика, длабочина 10cm

Боја: Бела

Плакарот е изработен од 18 мм иверица од 1ва класа, која има Tse, European Union EN, ISO 9001 и FSC сертификати.

Корпите и шините се изработени од оригинална PP пластика, без употреба на отпадна или рециклирана пластика, со цел заштита на храната која би била складирана во нив.

Благодарение на модерниот дизајн, плакарот можете да го поставите во кујна, детска соба, купатило и други простории од Вашиот дом.

Производот се испорачува во фабричко пакување со детално упатство за склопување.

4,229 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
  недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
  јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
  Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
  Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
  Кошничка за купување

  Вашата кошничка е празна.

  Return To Shop

  Додади купон

  Додади купон

  Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

  Повеќенаменски плакар Хектор

  4,229 ден