OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Перница и подлога за акупресура

Опуштете се и ослободете се од стресот. Користете ја подлогата пред спиење за да го подобрите квалитетот на спиењето и да ја намалите несоницата, после работа за ослободување од напнатоста и стресот или едноставно додека гледате ТВ.

Природно намалете ја напнатоста во мускулите, болките во грбот и главоболката со лежење на подлогата 10-20 минути дневно. 

Значително зголемете ја енергијата и подобрете ја циркулацијата на цело тело – илјадниците акупресурни точки ги стимулираат нервите, и ја подобруваат циркулацијата на крвта и ја зголемуваат енергијата.

 

Материјали: Мемори Пена / полиестер

Димензии на подлогата: 68x42x2cm 

Димензии на перницата: 37x15x10cm

 

Како се користат перницата и подлогата за акупресура

Едноставно поставете ги на кревет, кауч или под и легнете на нив. Некои луѓе ги користат во нивната медитација или јога, или после тренинг за релаксација и опшутање на телото.

 

999 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
  недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
  јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
  Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
  Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
  Кошничка за купување

  Вашата кошничка е празна.

  Return To Shop

  Додади купон

  Додади купон

  Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

  Перница и подлога за акупресура

  999 ден