OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-22%

Пепеларник за Автомобил - Со Лед Светилка

Пепеларник за автомобил со лед светилка.
Овој пепеларник иако е наменет за во автомобил, поради тоа што не е статичен можете да го употребувате било каде.
Пепеларникот е изработен од специјална ABS пластика со капак за затварање, и има лед светилка која совршено одговара за ноќно време.
Димензии: 8.5 x 7 x 6 cm

229 ден 179 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
  недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
  јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
  Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
  Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
  Кошничка за купување

  Вашата кошничка е празна.

  Return To Shop

  Додади купон

  Додади купон

  Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

  Пепеларник за Автомобил - Со Лед Светилка

  229 ден 179 ден