OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Тв комода Paris жолта

ТВ комода изработена од квалитетна иверица со дебелина од 18 mm и метална конструкција

Димензии на ТВ комодата:

Должина: 120 cm  Висина: 33 cm  Длабочина: 30 cm

Димензија на средната полица: 

Должина: 60 cm  Висина: 14 cm  Длабочина: 30 cm

2,325 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
  недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
  јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
  Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
  Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
  Кошничка за купување

  Вашата кошничка е празна.

  Return To Shop

  Додади купон

  Додади купон

  Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

  Тв комода Paris жолта

  2,325 ден