OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-62%

Паричник што го полни телефонот 2во1

Работи со сите телефони, вклучувајќи Samsung и iPhone Држи батерија за две полнења Дизајнот е прилагоден да организира картички и готовина Стилизирана алуминиумска обвивка Тежи помалку од нормален кожен паричник. Може... Прочитај повеќе

1,290 ден 499 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра ewalletНема инфорамции

  • Работи со сите телефони, вклучувајќи Samsung и iPhone
  • Држи батерија за две полнења
  • Дизајнот е прилагоден да организира картички и готовина
  • Стилизирана алуминиумска обвивка

Тежи помалку од нормален кожен паричник.

Може да издржи екстремна топлина и студ.

Одличен е за било какво патување.

Ги организира  сите ваши картички и готовина.

RFID заштита (заштита од крадење на податоците)

Паричникот за електронско полнење е алуминиумски паричник и резервна батерија за вашиот мобилен телефон се-во-едно. Алуминиумската обвивка ги блокира сигналите РФИД, така што нема да мора да се грижите за кражба на идентитет.

Пакетот за полнење ги полни сите паметни телефони и електроника. Се одликува со 5 џебови за чување картички и готовина. Паричникот за електронско полнење има доволно моќ да ви даде целосно полнење на телефонот.

Дизајнот е направен така што може да организира и картички и готовина. Може да издржи екстремна топлина или студ, а сепак тежи помалку од нормалниот кожен паричник. Работи со сите паметни телефони.

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Паричник што го полни телефонот 2во1

1,290 ден 499 ден