OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-29%

Острилка за Ножеви

Идеална острилка за ножеви како за домашна употреба така и за во угостителски кујни, месари и.т.н.
Изработена од високо квалитетна пластика и нерѓосувачки челик за острење, со гумирана подлога за да не се лизга.
Димензии: 20.5 x 7 x 5 cm

349 ден 249 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
  недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
  јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
  Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
  Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
  Кошничка за купување

  Вашата кошничка е празна.

  Return To Shop

  Додади купон

  Додади купон

  Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

  Острилка за Ножеви

  349 ден 249 ден