OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-43%

Организер за облека - Вертикален/Хоризонтален

Практичен организер за облека.

Складираната облека во овој организер секогаш е заштитена од прашина и бактерии а благодарение на ВОДООТПОРНИОТ материјал од кој е израбоитен организерот може да бидете сигурни дека облеката ќе остане сува и во влажни околности.

Има рачки за носење и овозможува добра и брза организација на облеката.

Може да го користите за сместување на Вашата сезонка облека, при преселби, патувања и слично.


Димензии: 50 x 48 x 29 cm вертикален

Димензии: 60 x 43 x 35cm хорзонтален

349 ден 200 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.

Style: вертикален

  • вертикален
  • хоризонтален
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Style

вертикален, хоризонтален

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Организер за облека - Вертикален/Хоризонтален

вертикален
вертикален
349 ден 200 ден