OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Организер за лекови со шише

Овој практичен организер Ви овозможува да ги сортирате лековите и витаминит и безбедно да ги носите и складирате, така што вашата терапија никогаш нема да се пропушти!

Организерот за лекови е сместен на самото шише, може да го носите со цело шише или да го извадите и го понесете само делот со лекови.

Содржи 7 пластични оддели кои се именувани со деновите од неделата.

Покрај преградите за лекови, шишето доаѓа со капак во форма на чаша, кој можете да го наполните со вода и да го пиете лекот во секое време, каде и да сте.

 • Може да се мие во машина за садови
 • Одделите за лекови и витамини може да се отстранат од шишето
 • Не се користи за врели напитоци
 • Висина: 22cm
 • Дијаметар: 8cm
 • Kапацитет 600мl

399 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
  недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
  јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
  Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
  Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
  Кошничка за купување

  Вашата кошничка е празна.

  Return To Shop

  Додади купон

  Додади купон

  Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

  Организер за лекови со шише

  399 ден