OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-51%Продадено

Организер за хартија 3 во 1

Уникатен дизајн кој спојува диспензер за алуминиумска, стреч фолија или хартија за печење и држач за хартија, безвременски и модерен дизајн; лесно може да се чува во фиоки и шкафови или... Прочитај повеќе

799 ден 399 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.

Извести ме кога производот ќе биде достапен:

diners clubmaestromastervisa
Шифра Paper OrganiserНема инфорамции

Уникатен дизајн кој спојува диспензер за алуминиумска, стреч фолија или хартија за печење и држач за хартија, безвременски и модерен дизајн; лесно може да се чува во фиоки и шкафови или едноставно закачете го на ѕидот. Едноставен е за употреба и чистење.

Лизгачкиот секач овозможува безнапорно, прецизно сечење со користење на само еден прст; предниот раб на фолијата останува во подготвена положба за следната употреба.

Овој диспензер е изработен од висококвалитетна пластика. Ја краси вашата кујна и и дава чист и организиран изглед. Држачот овозможува кујнските хартии да Ви бидат на дофат на раката во Вашата кујна, бања, занаетчиска соба, перална, помошна просторија или работна површина.

Држачот за хартија 3 во 1 е паметен избор за да заштедите повеќе простор во вашата мала кујна. Горниот дел може слободно да го искористите за поставување шишиња со зачини врз него. Нема веќе неуредна кујна! Современиот дизајн е модерен и одговара на различни стилови на кујнски декор.

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата