OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

3 за 299 Организер за четки за заби

Неверојатно практичен организер за четки.

Изработен од висококвалитетен материјал со модерен и елегантен изглед.

Карактеристики:

 • Ултра практичен елегантен дизајн
 • Висококвалитетна пластика
 • Силиконска подлога за лепење на ѕидот
 • Ги штити четките од нечистотии и микроби


Лесен за монтажа, може да се постави на плочки, огледало, шкафови или на било која друга мазна површина. 

 

299 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
  недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
  јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
  Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
  Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
  Кошничка за купување

  Вашата кошничка е празна.

  Return To Shop

  Додади купон

  Додади купон

  Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

  3 за 299 Организер за четки за заби

  299 ден