OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Организер за чадори за во кола

Практичен нов производ за вашиот автомобил.
Овој организер за чадор е потребно само да го закачите на вашиот наслон од седиштето и секогаш ќе го имате на дофат чадорот кога ќе ви биде потребен.
Организерот е изработен од материјал што не пропушта вода со што вашиот автомобил внатре ке биде секогаш сув. Организерот може и да се собере како што е прикажано на сликата. Димензии: кога е пуштен 80см.

190 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
  недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
  јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
  Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
  Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
  Кошничка за купување

  Вашата кошничка е празна.

  Return To Shop

  Додади купон

  Додади купон

  Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

  Организер за чадори за во кола

  190 ден