OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Огледало со полици за бања Лара

Димензија:

Ширина 60 cm.

Висина 45 cm.

Длабочина 2,2 cm.

Димензии на огледалото:

Ширина 45 cm.

Висина 35 cm.

Димензии на полицата:

Ширина 60 cm.

Длабочина е 10 cm.

Димензии на малите полици:

Ширина 10 cm.

Дабочина 10 cm.

Полиците се изработени од 18мм иверица од 1класа која има Tse, European Union EN, ISO 9001 и FSC сертификати.

Рабовите на иверицата се обложени со ПВЦ трака од 1ва класа, со која се спречуваат лесни деформации.

Производот се испорачува спремен за употреба, со шрафови за прицврстување на ѕид. Соодветно спакуван и заштитен за транспорт.

2,372 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
  недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
  јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
  Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
  Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
  Кошничка за купување

  Вашата кошничка е празна.

  Return To Shop

  Додади купон

  Додади купон

  Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

  Огледало со полици за бања Лара

  2,372 ден