OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-76%

Мултинаменска светилка за на врат

Кажете збогум на константниот замор на очите! Ви ја претставуваме новата мултинаменска светилка за на врат, која врши премногу функции во зависност од Вашата потреба. Поставете ја светилката на врат и... Прочитај повеќе

399 ден 99 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра svetlozacitanjeНема инфорамции

Кажете збогум на константниот замор на очите!

Ви ја претставуваме новата мултинаменска светилка за на врат, која врши премногу функции во зависност од Вашата потреба.

Поставете ја светилката на врат и вршете ги Вашите обврски со идеалната светлина која Ви е потребна, а притоа раците ќе Ви бидат слободни и флексибилни.

  • Со помош на оваа мултинаменска светилка, ќе можете да читате во авион, во кола, додека одмарате и сл. без притоа да привлекувате големо внимание и да вознемирувате некого.
  • Рачките на самата светилка се обликуваат и се местат според Вашите потреби, па така ќе можете да го најдете најудобниот агол што Вам Ви одговара.
  • Идеална е за вршење на домашните обврски во визбите, во градината, на таван и сл. каде што нивото на светлина е на најмало ниво. Со помош на оваа иновативна светилка за на врат, ќе ја имате совршената светлина а притоа рацете ќе Ви бидат слободни.
  • Одлична е за кампување, риболов, џогирање во текот на ноќта и уште многу ситуации каде што светилката ќе ја има главната улога.

Изработена е од високо квалитетни материјали што овозможуваат долготрајност, квалитет и секако безбедност при користење.

Овој производ е еден од најкорисните производи кои дефинитивно ќе ви го променат и олеснат секојдневието.

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Мултинаменска светилка за на врат

399 ден 99 ден