OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-67%

Мултифункционално ултра силно лепило

Сега може да ја поправите секоја голема или мала пукнатинка, благодарение на мултифункционалното лепило. Силното лепило е одлично за сè, од вашите најмали занаетчиски проекти до вашите најголеми подобрувања во домот.... Прочитај повеќе

299 ден 99 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра Multifunctional GlueНема инфорамции

Сега може да ја поправите секоја голема или мала пукнатинка, благодарение на мултифункционалното лепило. Силното лепило е одлично за сè, од вашите најмали занаетчиски проекти до вашите најголеми подобрувања во домот. Лесен начин да ја поправите, пополните и запечатите скоро секоја површина и да ја направите трајна. Ова е моќен епоксиден стик што можете да го обликувате во која било форма и да го нанесувате на која било површина. Едноставно исечете дел од стикот, обликувајте го и нанесете го на површината, а потоа сè што треба да направите е да го оставите да се исуши.

Погодно е за најразлични материјали: поврзува метали, тули, дрво, стакло, керамика, гума, композит од фиберглас, камен, мермер и најразлични пластики.

Се суши кристално чисто, безбедно за најразлични површини.

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Мултифункционално ултра силно лепило

299 ден 99 ден