OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-19%

Монтажен Штендер за Алишта - Дупли

Уникатен и практичен, дупли монтажен штендер за алишта со тркала.

Изработен од високо квалитетни, лесни метални цевки со широчина од 25 mm.

Има можност за промена на димензиите за висина и ширина за горниот дел од штендерот.


Димензии: 

Висина: 90-150 cm

Ширина горен дел: 90-155 cm

Постоље: 76 x 42 cm

1,350 ден 1,100 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
  недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
  јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
  Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
  Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
  Кошничка за купување

  Вашата кошничка е празна.

  Return To Shop

  Додади купон

  Додади купон

  Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

  Монтажен Штендер за Алишта - Дупли

  1,350 ден 1,100 ден