OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-78%

Miracle Teeth - избелувач на заби

Со само Miracle Teeth  - активниот природен јаглен многу брзо и лесно до  убава и заводлива бела насмевка без употреба на остри пероксиди или излебувачи Miracle Teeth  - активниот природен јаглен... Прочитај повеќе

899 ден 199 ден

Вклучен данок.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра NT-17Нема инфорамции

Со само Miracle Teeth  - активниот природен јаглен многу брзо и лесно до  убава и заводлива бела насмевка без употреба на остри пероксиди или излебувачи

Miracle Teeth  - активниот природен јаглен во својот состав покрај јагленот има и кокос во праав кој момага за чистење на забите од флеките од кафе, пушење, вино и од многу други работи.

Miracle Teeth  - активниот природен јаглен има негативен електричен полнеж, што му помага да привлече токсини и слободни радикали со позитивен полнеж. Исто така, тој ги привлекува и заробува дамките од забите, што го објаснува неговиот ефект на избелување.

Користењето на Miracle Teeth  - активниот природен јаглен не значи сека нетреба да ги миете забите со паста за заби, туку напротив најпрво треба забите да ги измиете со паста за заби, па потоа користете го активниот природен јаглен.

Состав : Природен активен јаглен, натриум бикарбонат, бентонит, органско есенцијално масло од портокал, органско масло од кокос, органско масло од пеперминт есенцијално масло.

 

 

Упатство за употреба:

Прочитајте го упатството пред употреба. Користете мека четка за миење на забите, потоа натопете ја четката со вода а потоа натопете ја четката во јагленот. Четкајте ги забите нежно 1-2 минути. Темелно исплакнете. Активниот природен јаглен за  најдобри резултати користете го непосредно пред редовното рутинско миење на забите двапати во денот. Овој производ не содржи флуор и не е наменет за заштита од кариес. Употребата на овој производ не ја заменува потребата од редовно на забите

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Miracle Teeth - избелувач на заби

899 ден 199 ден