OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Mини преносен уред за перење

Нов иновативен уред за перење на алишта кој ке Ви заштеди време и електирчна енергија.

Може да се постави на било која кофа, голем длабок сад или во мијалник и се фиксира на дното на садот или од страната со помош на држачите кои ги има

Работи со помош на УСБ кабелче.

Има 4 нивоа на миење и опција за автоматско исклулчување.

Мал и практичен - може да го понесете секаде со вас.

Начин на употреба: Поставете го на било кој сад или кофа, додадете ја облеката која сакате да ја перете, ставете вода и детергент, приклучете ја со УСБ кабелчето во струја и одберете опција за перење. 

Брзо, лесно и економично!


799 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
  недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
  јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
  Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
  Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
  Кошничка за купување

  Вашата кошничка е празна.

  Return To Shop

  Додади купон

  Додади купон

  Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

  Mини преносен уред за перење

  799 ден