OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-51%

Мини селфи светло за телефон

Практичен и ултра модерен додаток за телефон кој ќе го користите одново и одново и никогаш нема да Ви биде доста од него.

Ви го претставуваме новиот аксесоар за Вашиот телефон- мини селфи светло за телефон кој ќе Ви овозможи додатна светлина а со тоа и дополнителна убавина на Вашите фотографии направени од Вашите паметни уреди.

Одличен е за правење селфи фотографии на забави, во ноќни клубови, ноќно време секаде каде што има недостаток на светлина.

Овој супер уникатен додаток можете да го поставите на Вашиот телефон, таблет па дури и лаптоп со што ќе можете да водите професионални онлајн разговори и да снимате најразлични професионални видеа, а притоа ќе имате перфектна светлина и квалитет на видеото.

-Додатокот го добивате со УСБ кабелче за полнење

- Овозможува три нивоа на светлина

- Поседува вградена батерија

- Мал и практичен, ќе можете да го носите секаде со Вас

- Во него поседува 36 LED диоди

- Можете да го прикачете на секој вид телефон без разлика на моделот

299 ден 149 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
  недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
  јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
  Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
  Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
  Кошничка за купување

  Вашата кошничка е празна.

  Return To Shop

  Додади купон

  Додади купон

  Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

  Мини селфи светло за телефон

  299 ден 149 ден