OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Мини проектор

Претворете го домот во вистинско кино!

Со овој мини проектор со високи перформанси ќе можете да уживате во квалитетни слики и видеа во удобноста на вашиот дом. LED проекторот обезбедува исти перформанси како LED-телевизор од висока класа. Со неверојатните 1000 лумени ќе уживате во богати бои, длабоки црни и светли бели бои, дури и во простории кои не се целосно темни.

Брзо и лесно поврзете го со компјутер, телевизор,таблет, хард диск, ДВД плеер, или звучници, и подготвени сте да уживате. LED проекторот ја има секоја врска што ви треба, како WiFi, HDMI, USB, AV, приклучок 3,5 mm, конекции со картички Micro SD и TF.

Мал и компактен дизајн можете да го понесете со Вас на работа за презентации, за гледање филм дома, спортски натпревар на отворено, на кампувања и сл.

Проекторот има и вграден звучник. Во пакет добивате: проектор, полнач, далечинско, кабел за поврзување и упатство за користење.

Купете за себе или подарете на Вашите најблиски!

5,990 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
  недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
  јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
  Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
  Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
  Кошничка за купување

  Вашата кошничка е празна.

  Return To Shop

  Додади купон

  Додади купон

  Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

  Мини проектор

  5,990 ден