OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-40%

Мини Лед Столна Ламба - На Батерии

Мини лед столна ламба на батерии. Изработена е од ABS пластика со флексибилно метално тело.

Лесна е и многу практична, може да се користи за различни потреби. За во детска соба, за во кампинг опрема, на тераса и.т.н.

Работи на 3 тенки ААА батерии од 1.5V и се пали и гаси на копчето за прекинување кое се наоѓа на предната страна од постољето.


Димензии: 28.5 x 8.5 x 5cm

250 ден 150 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
  недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
  јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
  Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
  Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
  Кошничка за купување

  Вашата кошничка е празна.

  Return To Shop

  Додади купон

  Додади купон

  Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

  Мини Лед Столна Ламба - На Батерии

  250 ден 150 ден