OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Мини дигитална кујнска вага

Дигиталната вага во форма на лажица ви помага прецизно да ги измерите состојките кога сакате да ги измерите малите количини на зачини, млеко, масло или брашно. Вагата со лажица е идеална за мерење на храна за бебиња.

Ако заборавите да ја исклучите, лажицата ќе го направи тоа сама по 5 минути неактивност. Исклучително прецизна и многу лесна за употреба.

 • опсег од 0,1-500 g
 • дигитален дисплеј
 • максимална мерна тежина до 500гр

Производот работи на батерија, вклучена во пакувањето.

599 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
  недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
  јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
  Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
  Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
  Кошничка за купување

  Вашата кошничка е празна.

  Return To Shop

  Додади купон

  Додади купон

  Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

  Мини дигитална кујнска вага

  599 ден