OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Мини блутут контролер

Боја: бела
Материјал: PC + ABS
Батерија: AA 1.5V x2 батерии (не се вклучени)
Време на работа: 300 часа
Опсег: 10 метри
Безжичен протокол: Bluetooth 3.0
Систем за поддршка: Android / IOS / PC
Процесор: ARM968E-S Core
Континуирано време на играње: околу 40-120 часа

299 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
  недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
  јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
  Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
  Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
  Кошничка за купување

  Вашата кошничка е празна.

  Return To Shop

  Додади купон

  Додади купон

  Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

  Мини блутут контролер

  299 ден