OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Микрофибер сунѓер

Сунѓер со микрофибер реси за практично и темелно чистење на Вашите возила.

Со микрофибер сунѓерот балгодарение на ресите ќе ги отстраните и најтврдокорните нечистотии.

Има еластичен додаток кој со леснотија може да го поставите на раката за полесно да го користите сунѓерот без да се лизга од вашата рака.

Покрај чистење на Вашите возила, сунѓерот можете да го користите за темелно чистење на секакви површини во Вашиот дом.

Димензии:
Должина 24 см
Ширина 13 см
Дебелина 7 см

199 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
  недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
  јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
  Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
  Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
  Кошничка за купување

  Вашата кошничка е празна.

  Return To Shop

  Додади купон

  Додади купон

  Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

  Микрофибер сунѓер

  199 ден