OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-26%

Микрофибер Крпа - Сет/4

Mикрофибер крпa за темелно бришење, сет од 4 броја. Крпите се изработени од микрофибер влакна со многу густа плетка во 4 различни бои. Може да се користат за бришење на различни предмети изработени од различни материјали. За во кујна, за бришење мебел, за стакло, за монитори, за ентериер во автомобил и.т.н. Многу се практични, се перат многу лесно, фиберот е материјал што не впива и од него се се отстранува без никаков проблем. Димензии: 30 x 30cm

199 ден 149 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
  недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
  јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
  Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
  Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
  Кошничка за купување

  Вашата кошничка е празна.

  Return To Shop

  Додади купон

  Додади купон

  Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

  Микрофибер Крпа - Сет/4

  199 ден 149 ден