OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Метална закачалка со сталажа за обувки

Практична и модерна закачалка со полици.

Изработена од црст метал кој нуди долготрајност и издржливост.

Може да се постави во кујна, спална, купатило или ходник.

Минималистички дизајн кој ке се вклопи со секаков ентериер.

Има 2 реда закачалки и 5 реда полици за обувки.

999 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
  недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
  јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
  Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
  Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
  Кошничка за купување

  Вашата кошничка е празна.

  Return To Shop

  Додади купон

  Додади купон

  Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

  Метална закачалка со сталажа за обувки

  999 ден