OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Метална Сталажа за Ќоше

Метална сталажа,исклучително практична која може да ја поставите на ќоше помеѓу два ѕида во купатилото, туш кабината или кујната.
Најпогодна е за туш кабина каде ќе може да си ги ставите шампоните,купките и другите аксесоари.
Сталажата може да ја користите и во кујната за да ги организирате зачините и кујнските алатки.
Сталажата исклучително лесно се монтира, доаѓа со 2 силиконски самолепливи држачи со исклучително силно лепило, кој само ги залепувате на ѕидот и нема потреба од бушење и дупчење. Пред да го залепите убаво избришете ја површината да биде сува.
Димензии: 26,7X26,7X6 см

249 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
  недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
  јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
  Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
  Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
  Кошничка за купување

  Вашата кошничка е празна.

  Return To Shop

  Додади купон

  Додади купон

  Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

  Метална Сталажа за Ќоше

  249 ден