OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Метален Термос - 500мл

Прекрасен метален термос од 500мл.

Капакот од термосот служи и како чашка за пиење, има и платнена алка за носење во рака.

Добро ја одржува температурата на течноста која се наоѓа во него.

Димензии: 24 x 6.3cm

350 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
  недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
  јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
  Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
  Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
  Кошничка за купување

  Вашата кошничка е празна.

  Return To Shop

  Додади купон

  Додади купон

  Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

  Метален Термос - 500мл

  350 ден