OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-19%

Метален Штендер за Алишта

Практичен штендер за алишта кој лесно се склопува и расклопува, и може да се користите и како сушара.

Изработен е од метал и високо квалитетна ABS пластика со извонредна цврстина и еластичност.


Димензии: 135 x 75 x 38см

550 ден 450 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
  недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
  јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
  Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
  Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
  Кошничка за купување

  Вашата кошничка е празна.

  Return To Shop

  Додади купон

  Додади купон

  Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

  Метален Штендер за Алишта

  550 ден 450 ден