OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

MaxPuls MP-ID021 - Ударна бормашина

Шифра: 6262
Напон: 230V-50Hz
Моќност: 910W
Вртежи: 0-2800/мин
Дупчење во:
-метал: 13
-дрво: 25мм
-бетон: 13мм
Футер: 13мм

2,999 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
  недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
  јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
  Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
  Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
  Кошничка за купување

  Вашата кошничка е празна.

  Return To Shop

  Додади купон

  Додади купон

  Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

  MaxPuls MP-ID021 - Ударна бормашина

  2,999 ден