OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-26%

Машинка за Сецкање - NicerDicer+

Практична, револуционерна, иновативна, мултинаменска машинка за сецкање - Nicer Dicer Plus.


Задолжителна алатка за сите оние што го обожуваат кулинарството, а храната ќе ја сецкате до перфекција.


Несмасните прсти и острите ножеви не одат заедно, заштите се со оваа мултинаменска машинка за сецкање и дробење.


Оваа кујнска алатка со ергономски дизајн е исклучително лесна за користење, a ножевите на сите додатоци се од остар нерѓосувачки челик што значи дека ќе ги користите повторно и повторно. Уникатниот дизајн на машинката ја прави исклучително лесна за чистење, сите додатоци лесно се вадат и стават, така да може да ги измиете посебно. Во сетот се вклучени 6 различни додатоци за сецкање со кој храната може да ја сечете на десетина различни начини. Може да сецкате коцки, кришки, ленти во повеќе големини и дебелини, може да лупите, рендате и да миксате.


Ограничени сте единствено со вашата имагинација.


Карактеристики и погодности: Мултинаменско користење, комбинирајте храна по желба. Брзо и лесно сецкање на овошје, зеленчук, јајца, кашкавал.... Остри ножеви изработени од нерѓосувачки челик. Лесно се отвара и се заменуваат додатоците. Исклучително лесно за чистење. Кога сецкате кромид и лук, рацете нема да ви мирисат. Телото е изработена од проѕирна пластика, за да гледате како сецкате. Заштедува време, храната не ја контаминирате со рацете. Ергономски дизајн. Сецкање на кришки, ленти, коцки, лупење, рендање. Сетот се состои од: 1 Главна единица, 1 Проѕирен сад (кој може да служи и како сад за складирање), 1 Капак со копче, 1 Додаток за сечње на коцки и ленти, 1 Додаток за кружно сечење на осмини и четвртини, 1 Додаток за сечење во форма на V, 1 Додаток со ренде, 1 Двонасочен нож за лупење, 1 Заштитен додаток за сецкање, 1 Заштитен додаток за сечивото со осмини и четвртини, 1 Пластичен капак за одржување на свежината на храната.

799 ден 599 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
  недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
  јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
  Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
  Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
  Кошничка за купување

  Вашата кошничка е празна.

  Return To Shop

  Додади купон

  Додади купон

  Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

  Машинка за Сецкање - NicerDicer+

  799 ден 599 ден