OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-13%

Масажер за Лице-3D фејсап

Масажер со 3D ролери за масажа,затегнување на кожата и убавина на лицето за мажи и жени.
Масажерот се состои од две хромирани 3D топчиња и хромирана ергономска рачка изработени од висококвалитетни материјали достојни за вашето нажно лице.
Освен за лице масажерот може да го користите и за затегнување на кожата на половините и стомакот а и за масирање на мускулите на рацете и нозете.
Димензии: 16,5 х 7.5 см

399 ден 349 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
  недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
  јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
  Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
  Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
  Кошничка за купување

  Вашата кошничка е празна.

  Return To Shop

  Додади купон

  Додади купон

  Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

  Масажер за Лице-3D фејсап

  399 ден 349 ден