OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-41%

Масажер со 3D ролери

Кажете збогум на болките во целото тело. Од сега со помош на масажерот со 3D ролери, ќе имате се што Ви е потребно за болка и вкочанетост во било кој дел... Прочитај повеќе

499 ден 299 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра 3drolermasazerНема инфорамции

Кажете збогум на болките во целото тело.

Од сега со помош на масажерот со 3D ролери, ќе имате се што Ви е потребно за болка и вкочанетост во било кој дел од Вашето тело, затоа што благодарение на комбинираниот  и уникатен дизајн, овој масажер овозможува комплетна релаксација и опуштање на Вашите раце, нозе, грб, врат, подлактица, лакт, бутовите, рамењата и сл.

Овој супер практичен масажер дава избалансиран третман на болките во било кој дел од телото, со помош на мијофасцијалната масажа.

Ќе немате потреба да посетувате скапи салони за масажа ниту пак да трошите пари и време на купување еден куп масажери погодни за секој дел од Вашето тело.

Овој масажер ќе се погрижи вкочанетоста и напнатоста во Вашите мускули да биде минато, а воедно ќе Ви го подобри расположението, циркулацијата во крвта и намалување на воспалението во било кој дел од Вашето тело.

Масажерот ќе можете да го користите како физикална терапија, така што со помош на уникатниот дизајн со 3D ролери, тој ќе ја опфаќа болната точка од повеќе агли, па така ќе ја елиминира болката.

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Масажер со 3D ролери

499 ден 299 ден