OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Маица за губење килограми - Sweat Shaper

Тајната на Sweat Shaper – фитнес термалната маица е во материјалот од кој  е изработена. Маицата освен што го зголемува потењето туку и ја задржува потта да не излезе од другата страна на маицата. Со многу кратко носење ќе почувствувате како маицата прави магија на Вашето тело односно оформува плочки на стомакот.

Резултатите ќе бидат видливи!!!

Маицата Sweat Shaper е изработена од специјален полимерен материјал кој на природен начин ја зголемува телесната температура на телото и го поттикнува потењето со било каква физичка активност.

Носењето на маицата Sweat Shaper додека вежбате, додека ги извршувате дневните активности, додека сте на работа па дури и кога седите дома пред ТВ,  на Вашетео тело ќе Ви создаде вистинска сауна.

Маицата Sweat Shaper ќе ја зголеми температурата на пределот под маицата , со што ќе го поттикне потењето и на тој начин ќе ги губите килограмите на мнолу лесн начин. А исто така ќе ги исфрлите и штетните токсини од  Вашето тело бидејќи знаеме дека истите излегуваат преку потта.

Маицата е изработена од два слоја, внатрешниот дел е изработен од термогена полимерна ткаенина која го зголемува потењето. Надворешниот дел од маицата врши компресија на телото и на тој начин го обликува Вашето тело во посакуваната форма.

Маицата е наменета за сите оние кои сакаат рамен стомак, витко тело и привлечен изглед.

Маицата Sweat Shaper може да се пере во машина на ниска температура, брзо се суши и не создава непријатна миризба на телото.

Побрзајте да ја нарачате Маицата Sweat Shaper за да стане дел од Вашата опрема за вежбање.

 УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА


699 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.

Големина: L/XL

  • S/M
  • L/XL
  • 2XL/3XL
Нема на залиха

Извести ме кога производот ќе биде достапен:

diners clubmaestromastervisa
Големина

S/M, L/XL, 2XL/3XL

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Маица за губење килограми - Sweat Shaper

L/XL
L/XL
699 ден