OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-16%

Шах - Магнетен (47x40см)

Високо квалитетен голем магнетен шах за играње со фигури за шах и пулови за дама.
Одлично за забава, дружење и мозочна гимнастика.
Производот доаѓа и во прекрасно трговско пакување во боја што го прави идеално и за подарок.
Димензии на пакувањето: 47 х 40 х 4 см

 

боја:тегет

999 ден 845 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
  недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
  јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
  Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
  Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
  Кошничка за купување

  Вашата кошничка е празна.

  Return To Shop

  Додади купон

  Додади купон

  Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

  Шах - Магнетен (47x40см)

  999 ден 845 ден