OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-51%

Магнетен појас за рака

Со новиот магнетен појас, болките во раците ќе станат минато, а Вашето расположение и здравје, драстично ќе се зголеми. Овој појас делува на болните точки во Вашите раце со помош на... Прочитај повеќе

499 ден 249 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра magnetenpojaszarakaНема инфорамции

Со новиот магнетен појас, болките во раците ќе станат минато, а Вашето расположение и здравје, драстично ќе се зголеми. Овој појас делува на болните точки во Вашите раце со помош на магнетите кои ги поседува внатре, кои ги детектираат сите болки и ги неутрализираат веднаш.

-Исто така помага при болки во рамото, со тоа што магнетот ги таргетира нервите од раката и ја елиминира болката.

- Еластичен е, ќе можете со леснотија да го местите и да го растегнувате по потреба.

- Може да го користат лица на секаква возраст, нема никакви штетни ефекти врз здравјето, туку напротив ќе Ви овозможи спокој и релаксација.

- Можете да го носите додека спортувате, одмарате, спиете, ги извршувате секојдневните обврски низ дома и сл.

- Одлично се мести на раката и благодарение на уникатниот и едноставен дизејн, појасот воопшто и не е приметува на раката.

- Појасот е универзален, можат да го користат и мажи и жени
недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Магнетен појас за рака

499 ден 249 ден