OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Магнетен појас за колено

Кажете збогум на јаките болки во колената!! Со новиот магнетен појас, болките во колената ќе станат минато, а Вашето расположение и здравје, драстично ќе се зголеми. Овој појас делува на болните... Прочитај повеќе

299 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра magnetenpojaszakolenoНема инфорамции

Кажете збогум на јаките болки во колената!!

Со новиот магнетен појас, болките во колената ќе станат минато, а Вашето расположение и здравје, драстично ќе се зголеми. Овој појас делува на болните точки во Вашето колено со помош на магнетите кои ги поседува внатре, кои ги детектираат сите болки и ги неутрализираат веднаш.

-Исто така помага при болки во грбот и половината, со тоа што магнетот ги таргетира нервите од грбот и половината и ја елиминира болката.

- Еластичен е, ќе можете со леснотија да го местите и да го растегнувате по потреба.

- Може да го користат лица на секаква возраст, нема никакви штетни ефекти врз здравјето, туку напротив ќе Ви овозможи спокој и релаксација.

- Можете да го носите додека спортувате, одмарате, спиете, ги извршувате секојдневните обврски низ дома, пешачите и сл.

- Одлично се мести на ногата па ќе можете да го поставите и под Вашата облека, без воопшто да биде воочлив.

- Појасот е универзален, можат да го користат и мажи и жени.

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Магнетен појас за колено

299 ден