OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-72%

Магични марамчиња за апсорбирање на боја при перење алишта

Кажете крај на обоената и уништена облека!! Од сега достапни само за Вас, новите магични марамчиња кои благодарение на уникатниот дизајн ќе имаат за задача да ви го олеснат секојдневнието и... Прочитај повеќе

349 ден 99 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра maramcinjazaispravuvanjezguzvanaoblekaНема инфорамции

Кажете крај на обоената и уништена облека!!

Од сега достапни само за Вас, новите магични марамчиња кои благодарение на уникатниот дизајн ќе имаат за задача да ви го олеснат секојдневнието и целосно да ви ја тргнат големата грижа за тоа како да ги заштитите боите на алиштата при перење.

 Главната улога на овој магичен производ е да ви ги апсорбира боите без притоа тие да се мешаат, да создаваат неред и да ја уништат облеката со тоа што ќе ја обојат во некоја друга боја.

Нема да имате потреба да се грижите за сите комбинации на бои при перење на осетливи алишта, затоа што магичните марамчиња се приспособени и дизајнирани да ги заштитат и да ги апсорбираат сите бои и Вашата облека да изгледа перфектно.

Со внесување на едно до две марамчиња во Вашата машина за алишта, Вие ќе имате комплетна апсорбција на боите и ниту едно парче облека нема да биде уништено и обоено. Звучи премногу добро за да биде вистинито? Знаеме, но сепак пробајте и ќе видите!

Марамчињата не само што ќе ги заштитат боите комплетно, исто така во себе содржат прекрасна арома која ќе направи  да се неутрализираат сите непријатни мириси и алиштата да мирисаат на свежо и чисто, што вам ќе ви ја зголеми дозата на удобност и задоволството кога ги носите.

Наменети се за секаков вид машина за алишта и погодни се за секаков вид материјали па дури и најнежна свила.

Тоа е производ кој дефинитивно ќе ви го направи секојдневието поубаво и изрелаксирано, па затоа ние топло Ви го препорачуваме.

Во едно пакување има 24 марамчиња.

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Магични марамчиња за апсорбирање на боја при перење алишта

349 ден 99 ден