OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-61%

Магична самолеплива нано трака (3m)

На секое домаќинство му треба практична алатка која ќе ни помогне брзо да ги распоредиме работите во позиција и да ги задржиме на место без да се лизнеме. Најновата технологија инкорпорирана... Прочитај повеќе

499 ден 199 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра PM43Нема инфорамции

На секое домаќинство му треба практична алатка која ќе ни помогне брзо да ги распоредиме работите во позиција и да ги задржиме на место без да се лизнеме.

Најновата технологија инкорпорирана во составот на силиконска, дуплофан трака која ќе Ви овозможи да залепите се што ви е потребно, за која било површина, без притоа да се грижите дека површините ќе се оштетат.

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Магична самолеплива нано трака (3m)

499 ден 199 ден