OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-61%

Магична ракавица за миленици

Ракавица која го задржува вишокот влакна од миленичето!Магична ракавица со силиконска гуна за масажа и отстранување на вишокот влакна од вашето милениче. Влакната се лепат на ракавицата кои потоа многу лесно... Прочитај повеќе

500 ден 199 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра PM28Нема инфорамции
Ракавица која го задржува вишокот влакна од миленичето!

Магична ракавица со силиконска гуна за масажа и отстранување на вишокот влакна од вашето милениче. Влакната се лепат на ракавицата кои потоа многу лесно се отстрануваат. Силиконските врвови на ракавицата успешно ги заменуваат металните четки. Пет-прстниот дизајн овозможува да ги дофатите тешко достапните места. Со магичната ракавица повеќе нема да се грижите за вишокот влакна на вашите миленици.

Карактеристики на производ

  • Одлична за тимарење на вашите миленици
  • Го доловува допирот на вашата рака и нуди релаксирачка масажа
  • Над 175 силиконски врвови успешни ги заменуваат металните четки
  • Ги отстранува влакната од горното и долното крзно
  • Го одржува вашиот дом чист
  • Пет-прстниот дизајн овозможува да ги дофатите тешко достапните места
  • Влакната се лепат на ракавицата и потоа лесно се одлепуваат
  • Совршена за кучиња и мачки со долги, кратки или виткани влакна


недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Магична ракавица за миленици

500 ден 199 ден