OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Магична четка за отстранување влакна

Оваа магична четка за отстранување влакна е изработена од специјален (паметен) материјал кој овозможува со еден потег да ги соберете и отстраните сите насобрани влакна и нечистотии од Вашиот мебел, а... Прочитај повеќе

399 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра PM33Нема инфорамции

Оваа магична четка за отстранување влакна е изработена од специјален (паметен) материјал кој овозможува со еден потег да ги соберете и отстраните сите насобрани влакна и нечистотии од Вашиот мебел, а додатокот за облека ќе ви овозможи секогаш да изгледате педантно и уредно.

Се што треба да направите е само да преминете со четката на местото каде што има налепено влакна и влакната остануваат на четката.За чистење се користи основата во која треба само да се стави четката.

Во пакетот добивате:

 Pet Hair Remover Brush - Четка за отстранување на влакна од алишта, мебел и сл.
 Лесен за користење
 Отстранува крзно двострано
• Лесно се празни
 Совршена за брзо одстранување на влакна
 Екстра голема четка, која со леснотија го отстранува крзното и влакното и веднаш се чисти во база за самочистење.


Најдоброто од се е што FurWizard не се троши и има механизам за само-чистење.
недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Магична четка за отстранување влакна

399 ден