OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-61%

Магични витлери - Magic Leverage

Магичните витлери за коса Magic Leverage ќе направат од  Вашата коса локни кои одсекогаш сте ги посакувале без употреба на штетни хемикалии кои ја уништуваат косата. Тоа што треба да го... Прочитај повеќе

499 ден 199 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра NT-15Нема инфорамции

Магичните витлери за коса Magic Leverage ќе направат од  Вашата коса локни кои одсекогаш сте ги посакувале без употреба на штетни хемикалии кои ја уништуваат косата. Тоа што треба да го направите е да ја замотате косата околу витлерите и да ги оставите да одстојат 2 часа. После 2 часа извадете ги витлерите и локните се овде! Лесен и едноставен сет за коса кој ја претвора Вашата рамна коса во раскошна виткана во Вашиот дом. За поголема трајност на локните можете да користите и лак за коса. Овој мотод на виткање на косата воопшто не е штетен, исто така и витлерите не се оштетуваат и можете да ги користите одново и одново.

Упатство за користење:

Измијте ка косата притоа користејќи шампон и регенератор за коса, потоа половично исушете ја косата да не биде целосно сува. Распоредете ги прамените на косата зависно од фризурата која сакате да ја направите. Со стапчето кое го имате во комплетот косата се става во витлерите. Доколку немате многу време да ги држите витлерите 2 часа истиот ефект ќе го постигнете доколку косата ја исушите со фен за коса. Потоа витлерите се вадат.

Во сетот се вклучени 16 Magic Leverage, 8 големи и 8 мали, едно стапче за лесно поставување на косата околу витлерот и упатство за употреба.


недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Магични витлери - Magic Leverage

499 ден 199 ден