OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-51%

Магнетен појас за стапало

Решете ги проблемите со болните стапала, со помош на новиот иновативен магнетен појас кој ќе Ви овозможи долготрајно решение и елиминација на сите болки во стапалата и конкретно глуждот кај стапалото... Прочитај повеќе

399 ден 199 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра magnetenpojaszastapaloНема инфорамции

Решете ги проблемите со болните стапала, со помош на новиот иновативен магнетен појас кој ќе Ви овозможи долготрајно решение и елиминација на сите болки во стапалата и конкретно глуждот кај стапалото кое е препознатливо место за болка и отеченост.

Со помош на магнетите кое ги поседува внатре, оваа помагало ќе ги детектира болките и веднаш ќе ги елиминира.

Очекувајте брзи и ефикасни резултати по само неколку дена носење на помагалото.

Појасот е растеглив и флексибилен, што овозможува приспособување на секаков вид на стапало.

Дизајнот е направен да биде дискретен и неприметлив, па така ќе немате проблем доколку го носите во Вашите обувки.

Може да го користат лица на секаква возраст, нема никакви штетни ефекти врз здравјето, туку напротив ќе Ви овозможи спокој и релаксација.

Појасот е универзален, можат да го користат мажи, жени и деца.

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Магнетен појас за стапало

399 ден 199 ден